Двигун адаптований для тонерного пилосмоку 3М

Двигун адаптований для тонерного пилосмоку 3М

Виробник: China
Код товару: 7592-14
Наявність:
В наявності
Ціна: 1154.40грн.
Опис

Двигун адаптований для тонерного пилосмоку 3М - це адаптований двигун шляхом нарощування гумовими накладок для збільшення діаметру на 2см та з наклеєним ущільнювачем спереду в місці дотику з тонерним фільтром.

Постійно діюча акція! При купівлі у нас двигуна для тонерного пилосмока, вартість його заміни коштує 30грн.

Для встановлення даного адаптованого двигуна необхідно відкрутити та зняти кришку моторного відсіку пилосмока 3М, витягнути двигун та від`єднати його від роз`ємів на вимикачі. До клем, що звільнилися під`єднати провід від нового (адаптованого) двигуна, встановити новий двигун на місце старого двигуна, при цьому двигун максимально притиснути до задньої стінки корпуса у вигляді решітки та прикрутити кришку моторного відсіку. Пилосмок готовий до роботи.

Важливо! Не допускати переповнення фільтру тонером. Необхідно частіше міняти фільтри або спустошувати їх. Інакше можливий прорив мембрани фільтра та попадання тонеру в моторний відсік пилосмока, що автоматичнопризведе до виходу з ладу двигуна.

Для економії коштів адаптацію Ви в змозі здійснити самостійно. Для цього необхідно підібрати дві накладки товщиною приблизно 0,9-1см. кожна та наклеїти на корпус повітрозабірника двигуна, прижимаючи їх до виступу (місця максимального діаметру двигуна). Це дасть можливість підігнати діаметр двигуна до діаметру рідного двигуна пилосмока 3М.

Далі спереду потрібно наклеїти ущільнювач у вигляді кільця товщиною приблизно 1,4 - 1,6см. Вказаний ущільнювач буде стикатися з фільтром.

Та на останок необхідно змонтувати два провідника довжиною близько 20см. з відповідними роз`ємами.

Є ще варіант ремонту оригінального двигуна від пилосмока 3М.

В оригінальному двигуну 3М основна несправність - це розхитування втулки кріплення ротору. Справа в тому, що в задній втулці відсутній підшипник, на якому тримається та крутиться ротор. Замість підшипника запресована втулка на вигляд графитова. Отже ротор в ній працює на тертя. В результаті тривалої роботи втулка розхитується, витирається, і ротор починає бити зі сторони в сторону, при цьому в районі щіток двигун іскрить. Перевірити це легко - взяти пальцями за ротор та посмикати в різні боки. Якщо бовтається - це означає що втулці кінець.

Для ремонту необхідно зняти щітки, під щітками два болти, що кріплять задню частину двигуна з вказаною втулкою. Відкручуєм та знімаємо її. Втулка запресована. Як варіант - необхідно її вибити та на її місце встановити підібраний як по зовнішньому так і по внутрішньому діаметру підшипник.

Необхідно вказати, що реалізувати це на практиці дуже важко. Але хто це зробить - воно того варте.

В останніх моделях пилосмоків 3М замість втулки встановлюється підшипник, що виключає розхитування та теліпання ротора.

Відгуки (1)

Написати відгукУвага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре

Мітки:
Мітки: 3M

Схожі товари