Фільтри

Фільтри для тонерних пилосмоків різних моделей та видів від різних виробників як для роботи з тонерами від монохромних апаратів, так і для роботи з тонерами від кольорових апаратів.

Основним елементом тонерного пилосмока є  фільтр. Складається він з корпуса та фільтрувальної мембрани, складеної гармошкою в коло. Розрізняють фільтри для работи з тонерами від монохромних апаратів та  фільтри для работи з тонерами від кольорових апаратів. Різниця складається в утримуючій здатності фільтра. Так, фільтри для работи с тонерами від монохромних апаратів утримувати частинки величиною 3 мікрони і більші. Так як тонери від кольорових апаратів мають частинки, які трохи менші, то для них і відповідні фільтри виробляються. Варто зауважити що чорний тонер від кольорового апарату так само складається з частинок, розмір яких менше 3 мікрон та по розміру відповідає кольоровим тонерам (Cyan, Yellow, Magenta). По разміру фільтри для тонерного пилосмока однакові та взаємозамінні.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
  • Фільтр Аеротон для тонерного пилосмока 3М, Аеротон АП2388, Atrix, Uniton
    Фільтр призначений для обслуговування комп`ютерної техніки в разі здійснені чищення, для заправки та відновлення картриджів а також для інших технічних потреб. Фільтр Аеротон призначений для работи с тонерами для монохромних апаратів. Мінімальна величина частинок, що затримуються даним фі..
    496.47грн. ( 521.29грн.б/н )